Temmuz 01 2019 0Comment
kabel salon soğutucu

Huxo Restaurant “Global” evaporatif ile serinledi

Huxo Mutfak-Bar; enfes lezzetleri, kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile son günlerde sıklıkla adından bahsettiriyor. Şimdilik sadece AquaFlorya AVM ve Akbatı AVM’ de restoranları bulunan Huxo müşterileri heyecanla yeni şubelerini bekliyor.

Global Mühendislik olarak uzun zamandır satışını yaptığımız; Kabel ve Alindair markalarının bir ürünü olan Kabel Salon Tipi soğutma cihazlarımız Huxo’nun şık iç mekanına ek olarak ferahlık kattı.

Tercih edilen Kabel Salon Tipi evaporatif soğutma cihazı 5.000m3/h taze hava debisi, uzaktan kumanda, lcd panel, usb şarj ünitesi, swing modu, tekerlekli portatif kullanım gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Farklı model seçenekleri, estetik tasarımı ve sağlam yapısı ile evaporatif soğutma cihazlarımız her kesimin ihtiyacını karşılayabiliyor.

Muadil klima sistemlerinin aksine, günlük yaklaşık 1TL’ lik elektrik tüketimi ile kullanıcısının yüzünü güldürüyor. Tabiri makul ise su ile serinletmenin yolunu bulduk. İşletme giderlerinizi minimize edebilirsiniz.

Restoran, Fabrika, Atölye, Ofis, Ev ve daha bir çok mekanınız için evaporatif soğutma sistemlerimizi tercih edebilirsiniz.

Evaporatif soğutma sistemimiz hakkında bilgi almak ve ürün detaylarına ulaşmak için https://globalmuhendislik.com.tr/hizmetlerimiz/evoporatif-sogutma/ linkine tıklayınız.