HAKKIMIZDA

“Global Mühendislik” 2015 yılında İstanbul’ da mekanik tesisat taahüt ve projelendirme hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Faaliyetlerine başladığı günden itibaren kısa sürede birçok projede yer alarak sektörde adı geçen firmalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Mekanik tesisat taahhüt ve projelendirme hizmetleri veren firmamız, tesislerin ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın tesisatı, doğalgaz tesisatı ve benzeri mekanik uygulamaları anahtar teslim olarak üstlenmektedir. Yapımı tamamlanan sistemler uzman ve konusunda yetkili ekipler tarafından devreye alınmaktadır.

Uhdemizde bulunun işler her safhasında deneyimli mühendisler nezaretinde, tecrübeli usta ve formenler aracılığı ile yürütülmektedir. Üstlenilen işlerin projelendirilmesinden başlanarak teslimine kadar olan tüm süreç; ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde ileri ve etik mühendislik ilkeleri prensip alınarak denetlenmektedir.

Global Mühendislik; iş sağlığı ve güvenliğini temel alan anlayış ile, kaliteli hizmeti, tüm müşterilerimize sunmayı amaçlamaktadır.