DOĞAL GAZ VE LPG SİSTEMLERİ

Doğalgaz, ülkemize ulaştığı günden itibaren gerek konutların gerek sanayi tesislerinin ısınma, enerji ve üretim maliyetlerine olumlu katkılar sağlamıştır. Türkiye genelinde ortalama doğal gaz fiyatı 1-1,3 TL/m^3 aralığında dağıtıcı firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu rakamlar muadil enerji kaynaklarına oranla tüketiciye büyük avantaj sağlamaktadır.

Şirketimiz yaklaşık 5 yıldır İGDAŞ – İSTANBUL GAZ DAĞITIM A.Ş tarafından iç tesisat, servis hatları bakım ve onarımı konusunda yetkilidir. Günümüze gelene kadar irili ufaklı yaklaşık 3000 projeyi başarılı şekilde teslim etmiştir.

İstanbul dışında ise, çözüm ortakları ve partner firmaları ile müşterilerine yetki bölgesindeki sağladığı kaliteli hizmeti aynı şekilde ekonomik olarak sağlamaktadır.

Şirketimiz, bina ve tesislerinizin ihtiyacı olan doğalgaz ve LPG sistemleri konusunda uzman mühendis ve saha ekipleriyle sizlere; iç tesisat yapımı, endüstriyel ve büyük tüketimli tesislerin doğalgaza dönüşümü, sanayi ve üretim amaçlı kullanım doğalgaz tesisatları, RMS-B ve RMS-C tipi istasyonların kurulumu, ticari dükkan, restaurant, otel, avm v.b üniteler için gerekli doğalgaz tesisatları, ana kolon, kazan dairesi uygulamaları ve projelendirme konularında hizmet vermektedir.

5 Haziran 2017 tarihinde güncellenen “İGDAŞ Doğalgaz İç Tesisat Teknik Esasları” başlıklı şartnameyi indirmek için buraya tıklayınız.

İGDAŞ FİRMA YETKİ NO: 7000669 (Karayel Tesisat- Partner şirket)

İGDAŞ MÜHENDİS YETKİ NO: 817898 (Mak. Müh. Gökhan ÇAKMAK)

RADYANT ISITMA SİSTEMLERİ

Son yıllarda özellikle cafe&restaurantların sıklıkla tercih ettiği açık alan radyant ısıtma sistemleri konusunda satış, montaj, devreye alma, mühendislik, ve projelendirme hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır.

Radyant ısıtma cihazlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

ENDÜSTRİYEL DOĞAL GAZ SİSTEMLERİ

Üretim tesislerinin yüksek tüketimli doğal gaz ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli altyapı, iç tesisat yapım, bakım-onarım, projelendirme ve mühendislik hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Buhar jeneratörü, buhar kazanı, kurutma fırınları, endüstriyel cihazlar v.b doğal gaz ile çalışan sanayi cihazlarınıza gaz arzı tarafımızca sağlanabilmektedir.